3 сесія районної ради від 29.12.2020 року

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №34-VIII Про затвердження порядку денного позачергової ІІІ сесії Ізюмської районної ради VІІІ скликання

Рішення №35-VIII Про внесення змін до рішення LІI сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року №768-VII «Про районний бюджет Ізюмського району на 2020 рік». Пояснювальна записка Додатки 1 2_3 4 5 6 7 8

Рішення №36-VIII Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами). Пояснювальна записка Додатки 1 2 3 4 5 6 7 8

Рішення №37-VIII Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року №859-VІІ «Про районний бюджет Барвінківського району на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами). Пояснювальна записка Додатки

Рішення №38-VIII Про внесення змін та доповнень до рішення LІІІ сесії  Борівської районної ради VІI скликання від 20 грудня  2019 року «Про районний бюджет Борівського району на 2020 рік». Пояснювальна записка Додатки 1 2 3 4 5 6

Рішення №39-VIII Про затвердження Переліку майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області.

Рішення №40-VIII Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Балаклійської територіальної громади Харківської області в особі Балаклійської міської ради Харківської області, окремого об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області.

Рішення №41-VIII Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області закладів освіти району та їх нерухомого майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області.

Рішення №42-VIII Про затвердження акту приймання-передачі нежитлових будівель та споруд, нерухомого та рухомого майна, малоцінних та швидкозношувальних предметів Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району у комунальну власність Ізюмської міської територіальної громади.

Рішення №43-VIII Про затвердження актів приймання-передачі нежитлових будівель та споруд, нерухомого та рухомого майна, малоцінних та швидкозношувальних предметів деяких закладів загальної середньої освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району у комунальну власність Куньєвської територіальної громади, в особі Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

Рішення №44-VIII Про затвердження актів приймання-передачі нежитлових будівель та споруд, нерухомого та рухомого майна, малоцінних та швидкозношувальних предметів деяких закладів загальної середньої освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району у комунальну власність Оскільської територіальної громади, в особі Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

Рішення №45-VIII Про внесення змін до рішення ІІ сесії Ізюмської районної ради VIII скликання від 22.12.2020р. №23-VIII «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської   області    у   комунальну   власність   Барвінківської     міської територіальної громади в особі Барвінківської міської ради Харківської області підприємств, організацій, установ, закладів освіти району та їх нерухомого майна».

Вам може бути цікаво...