2 сесія районної ради від 22.12.2020 року

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №7-VIII Про затвердження порядку денного позачергової ІІ сесії Ізюмської районної ради VІІІ скликання

Рішення №8-VIII Про утворення постійних комісій Ізюмської районної ради  VIІI скликання.

Рішення №9-VIII Про затвердження складу постійних комісій Ізюмської районної  ради VIІI скликання.

Рішення №10-VIII Про затвердження Регламенту Ізюмської районної ради Харківської області VІІІ скликання.

Рішення №11-VIII Про визначення умов оплати праці голови та заступників голови Ізюмської районної ради.

Рішення №12-VIII Про затвердження граничної чисельності, структури та граничного обсягу видатків на утримання виконавчого апарату (секретаріату) Ізюмської районної ради.

Рішення №13-VIII Про внесення змін до рішення LІI сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року №768-VII «Про районний бюджет Ізюмського району на 2020 рік». ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Додатки 1 2_3 4 5 6 7 8

Рішення №14-VIII Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року №859-VII. Додаток

Рішення №15-VIII Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами). ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Додатки 1 2 3 4 5 6 7 8

Рішення №16-VIII Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року №859-VІІ «Про районний бюджет Барвінківського району на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами). ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Додатки

Рішення №17-VIII Про внесення змін та доповнень до рішення LІІІ сесії  Борівської районної ради VІI скликання від 20 грудня  2019 року «Про районний бюджет Борівського району на 2020 рік». ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Додатки 1 2 3 4 5 6

Рішення №18-VIII Про районний бюджет Ізюмського району на 2021 рік. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Додатки 1 2_3 4

Рішення №19-VIII Про початок реорганізації Балаклійської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Ізюмської районної ради Харківської області.

Рішення №20-VIII Про початок реорганізації Барвінківської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Ізюмської районної ради Харківської області.

Рішення №21-VIII Про початок реорганізації Борівської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Ізюмської районної ради Харківської області.

Рішення №22-VIII Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області  у комунальну власність Балаклійської територіальної громади Харківської області підприємств, організацій, установ, закладів освіти району та їх нерухомого майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області.

Рішення №23-VIII Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області  у комунальну власність Барвінківської міської територіальної громади в особі Барвінківської міської ради Харківської області підприємств, організацій, установ, закладів освіти району та їх нерухомого майна.

Рішення №24-VIII Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Донецької територіальної громади Ізюмського району Харківської області підприємств, організацій, установ, закладів освіти району та їх нерухомого майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області.

Рішення №25-VIII Про передачу Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області та майна із спільної власності сіл, селищ та міст Ізюмського району у комунальну власність Ізюмської міської територіальної громади.

Рішення №26-VIII Про передачу деяких закладів загальної середньої освіти та майна із спільної власності сіл, селищ та міст Ізюмського району у комунальну власність Куньєвської територіальної громади, в особі Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

Рішення №27-VIII Про передачу деяких закладів загальної середньої освіти та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Ізюмського району у комунальну власність Оскільської територіальної громади, в особі Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

Рішення №28-VIII Про  припинення діяльності Дитячо-юнацької спортивної школи Ізюмської районної ради Харківської області.

Рішення №29-VIII Про припинення діяльності ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рішення №30-VIII Про припинення діяльності ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 36293800) шляхом ліквідації.

Рішення №31-VIII Про передачу гаража з балансу відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації на баланс Ізюмської районної ради.

Рішення №32-VIII Про внесення змін до базової мережі закладів культури Ізюмського району на 2020 рік.

Рішення №33-VIII Про безоплатну передачу частини бібліотечного фонду із спільної власності сіл, селищ та міст Ізюмського району у комунальну власність Оскільської територіальної громади, в особі Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

Вам може бути цікаво...